AICPA&CIMA Excellence Awards 2022

В грудні 2022 року КНЕУ було відзначено двома нагородами з академічної досконалості Асоціацією міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів AICPA&CIMA, до складу якої входять 689 тис.членів, кандидатів і залучених професіоналів у 196 країнах світу. В 2022 році на премію AICPA&CIMA Excellence Awards було подано понад 650 заявок від університетів, викладачів і студентів з усього світу. В категорії Campus Culture Excellence 2022 нагороду «Золотий глобальний рівень» отримала керівник програми СІМА в КНЕУ, проректор з наукової роботи, Антонюк Лариса Леонтіївна. В категорії Employability Excellence Award 2022 нагороду «Чемпіон країни» отримала координатор програми СІМА в Інституті вищої освіти КНЕУ, доцент кафедри менеджменту, Ліщинська Вікторія Валеріївна.

Posted in Новини.