СІМА Certificate in Business Accounting

Згідно партнерської угоди між СІМА та КНЕУ започатковано навчання за програмою сертифікаційного рівня СІМА на базі КНЕУ.
Угодою передбачені спеціальні умови для студентів КНЕУ – що дає ряд суттєвих переваг студентам цього ВНЗу.

Навчаючись в КНЕУ на рівні бакалавра, можна одночасно зареєструватись в СІМА, підготуватись та здати ЛИШЕ 1 комп’ютерний тест ВА2 англійською мовою. При успішній здачі тесту разом з дипломом бакалавра студент отримує відразу сертифікат міжнародного зразка СІМА, що визнається у всьому світі та дає переваги при працевлаштуванні.

Іспит ВА2 – комп’ютерний тест, успішна здача якого веде до отримання Сертифікату.
Умови отримання сертифікату:
• Реєстрація на програму на 1-3 курсі КНЕУ в строки, передбачені Умовами.
• Виконання стандартної програми бакалавра в КНЕУ протягом 2-4 курсів.
• Здача одного зовнішнього іспиту англійською мовою (комп’ютерний тест) на 4 курсі за дисциплиною ВА2 «Основи управлінського обліку».
• Сплатити 77 фунтів за реєстрацію та 85 фунтів за іспит.
Переваги кваліфікації CertBA:

1. Створена для бізнесу. Ця кваліфікація охоплює потреби людей і підприємств у всьому світі.
  2. Відкриває таланти. Ця кваліфікація розкриває потенціал професіоналів у сфері бізнесу та фінансів та дозволяє відкривати нові таланти в бізнесі.
  3. Навички для майбутнього. Наш навчальний план, заснований на компетенція, дозволить вам оволодіти навичками, яких ви будете потребувати як зараз, так і в майбутньому.
  4. Це ваш шлях до титулу CGMA. Коли ви отримаєте кваліфікацію Cert BA, навіщо на цьому зупинятись? Ви можете перейти до професійної кваліфікації СІМА – наступного кроку на шляху до отримання титулу привілейованого міжнародного спеціаліста з управлінського обліку (CGMA). Титул CGMA – це кваліфікація для бухгалтерів, які хочуть допомагати компаніям в усьому світі розробляти та впроваджувати стратегії з метою досягнення стійкого успіху.
  5. Визнана в усьому світі. Рухайтеся вперед разом із визнаною в усьому світі кваліфікацією, яка дає вам саме ті навички, яких вимагають роботодавці. Тисячі компаній по всьому світу, від транснаціональних корпорацій до найновіших стартапів – у державному та приватному секторах – готують своїх працівників за нашими програмами.