CIMA Diploma in Management Accounting

Навчальні програми підготовки спеціалістів ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» були переглянуті на відповідність вимогам СІМА та акредитовані.
CIMA акредитувала програми магістерського рівня підготовки за спеціальністю «Облік та оподаткування». Студенти КНЕУ звільняються від здачі 3 іспитів першого рівня і можуть розпочати професійну кваліфікацію СІМА з кейс-стаді одночасно з отриманням ними відповідного ступеня магістра.

Умови отримання Диплому СІМА з управлінського обліку:
Реєстрація на програму в строки, передбачені Умовами.
• Виконання стандартної програми магістра в КНЕУ.
• Здача одного зовнішнього іспиту кейс-стаді операційного рівня (ситуаційна задача).
• Сплатити 77 фунтів за реєстрацію та 175 фунтів за іспит.

Диплом СІМА відкриває можливості:
Члени та студенти СІМА в Україні працюють на промислових і торговельних підприємствах, у державних установах і некомерційних організаціях – загалом це більше, ніж 200 компаній ключових галузей економіки: сільськогосподарської та харчової, хіміко-фармацевтичної, електроенергетичної промисловості, будівництва, фінансів, державного сектору, інших.

Визначте, як ви можете просунутись на кожному рівні, як тільки станете CGMA – скористайтеся інструментом «Статистика заробітної плати» salary.aispaglobal.com