CIMA Diploma in Management Accounting 2018

27 грудня 2018 р. завершилася підготовка з дисципліни Financial reporting and taxation (F1) за програмою CIMA Diploma in Management Accounting. Навчання провела професор кафедри міжнародного обліку і аудиту КНЕУ Небильцова Оксана Володимирівна.

Дякуємо за співпрацю HUB 4.0 та особисто Катерині Юрченко.

Спеціальна пропозиція 2018 для студентів КНЕУ

З 1 вересня 2018 року студенти КНЕУ можуть отримати диплом СІМА з управлінського обліку (операційний рівень) за спеціальною ціною – 222 фунти.

Для отримання міжнародного СІМА Диплому з управлінського обліку студенти магістратури повинні будуть здати лише один іспит  – кейс-стаді операційного рівня. Це значно акселерує карє’рний розвиток випускників, підсилює конкурентні переваги на ринку праці – адже молоді фахівці будуть володіти знаннями та навиками кращих світових стандартів, що затребувані вітчизняними та міжнародними бізнесами, а це понад 200 компаній в Україні та глобально 96 % компаній-лідерів списку Британського фондового індексу FTSE.

 

Майбутнє фінансової професії

22.03.2018 р. кафедрою обліку і оподаткування КНЕУ спільно з СІМА проведено експертну дискусію на тему: «Майбутнє фінансової професії: виклики сталого розвитку бізнесу» за участі директора департаменту Learning & Development СІМА Лейтона Рамскіля.

https://kneu.edu.ua/ua/mfpvsrb/

DSC_3791 IMG_2774 IMG_2902 IMG_2822

CIMA Certificate in Business Accounting 2017

CAM01342CAM01282

З 10 жовтня по 7 грудня 2017 р. пройшли підготовка студентів КНЕУ за модулем ВА2 «Fundamentals of Management Accounting»  для отримання базового рівня міжнародної професійної кваліфікації  CIMA Certificate in Business Accounting.  Заняття провела к.е.н., доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ Коршикова Рената Сергіївна.

ФІНАЛ СІМА UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 2016

13 червня 2016 року відбувся фінал студентського конкурсу бізнес-кейсів СІМА Ukraine Business Challenge 2016.

Цього року в конкурсі прийняли участь понад тридцять команд з вищих навчальних закладів України. За оцінками експертів СІМА та результатами відбіркового туру  до фіналу конкурсу пройшли чотири команди – Харківського національного економічного університету ім. С.Кузнеця, Сумського державного університету та дві команди з Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана.

Журі конкурсу очолював президент СІМА – Ендрю Міскін.

Перемогу у фіналі СІМА Ukraine Business Challenge 2016 здобула команда факультету міжнародної економіки та менеджменту КНЕУ ім. В.Гетьмана у складі Євгена Заярного, Ольги Жданової, Микити Віхрова та Ніни Замідри.

Переможці конкурсу та фіналісти отримали цінні призи від СІМА та можливість пройти стажування в компанії PwC Україна.

DSC_7739 DSC_7734 DSC_7500 DSC_7491 DSC_7489 DSC_7448

DSC_7660 DSC_7850 DSC_7342 DSC_7224

 

CIMA Certificate in Business Accounting

14 березня – 22 квітня 2016 р. пройшли заняття з дисципліни С02 «Fundamentals of Financial Accounting (Основи фінансового обліку)» програми CIMA Certificate in Business Accounting. Заняття провела к.е.н., доцент кафедри міжнародного обліку і аудиту КНЕУ Небильцова Оксана Володимирівна.

фото 2фото 1

CIMA Certificate in Business Accounting

30 жовтня – 15 грудня 2015 р. пройшли заняття з дисципліни С01 «Fundamentals of Management Accounting (Основи управлінського обліку)» програми CIMA Certificate in Business Accounting.  Заняття провела к.е.н., доцент кафедри обліку підприємницької діяльності КНЕУ Коршикова Рената Сергіївна.

фото 1фото 2

CIMA UKRAINE BUSINESS CHALLENGE 2016

Цього року вдруге відбудеться студентський конкурс бізнес-кейсів CIMA Ukraine Business Challenge 2016 (http://www.cimaglobal.com/ubc2016). 

Конкурс CIMA Ukraine Business Challenge 2016 пройде у два етапи:

  • перший етап – відбірковий тур, що передбачає підготовку зареєстрованими студентськими командами у складі 4 чоловік аналітичного звіту англійською мовою за бізнес-кейсом до 29 квітня 2016 року.
  • другий етап – національний фінал, який відбудеться 13 червня 2016 року в Київському національному економічному університеті ім. В.Гетьмана. Чотири студентські команди, котрі здобудуть найвищі оцінки від експертів СІМА, презентуватимуть власні роботи перед суддями – впливовими вітчизняними і закордонними експертами та бізнес-лідерами.

Реєстрація на конкурс до 31 березня 2016р. за електронною адресою gbcukraine@cimaglobal.com.

Національний фінал міжнародного студентського конкурсу СІМА Global Business Challenge 2015

 24 червня 2015 року вперше в Україні пройшов національний фінал міжнародного студентського конкурсу СІМА Global Business Challenge 2015. В фіналі прийняли участь три команди з Київського національного економічного університету ім. В.Гетьмана та команда Одеського національного економічного університету. Журі конкурсу очолював віце-президент СІМА Ендрю Міскін. Перемогу в національному фіналі здобула команда G4 КНЕУ у складі Катерини Фроленко, Надії Шамаріної, Ольги Коротич та Ольги Жданової. Вітаємо переможців, які вперше представлятимуть Україну на глобальному фіналі СІМА GBC 2015 в Польщі !

IMG_0865IMG_0934unnamed (1)команда 3команда 1команда 2IMG_1304IMG_1309IMG_0971приз

Всеукраїнський фінал міжнародного конкурсу CIMA GBC 2015

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-КЕЙСІВ СІМА Global Business Challenge 2015

У цьому році завдяки спільним зусиллям Chartered Institute of Management Accountants і ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”, а також за підтримки компанії PricewaterhouseCoopers, вперше в Україні відбувся національний етап престижного щорічного міжнародного студентського конкурсу бізнес-кейсів CIMA Global Business Challenge.

Глобальний конкурс бізнес-кейсів CIMA Global Business Challenge проводиться серед студентських команд з університетів різних країн світу. У 2015 році в цьому змаганні взяли участь студенти з 26 країн. Конкурс дає шанс майбутнім економістам і бізнес-лідерам отримати практичний досвід вирішення реальних задач в підприємницькому середовищі, покращити свої навички роботи в команді, а також зробити вагомий внесок в свою подальшу кар’єру.

Чотири студентські команди з українських ВНЗ, котрі здобули найвищі оцінки експертів СІМА, мали шанс презентувати власні роботи на національному фіналі конкурсу перед суддями – впливовими бізнес-лідерами, представниками СІМА, PricewaterhouseCoopers і Deloitte. Це – команда BigBen з Одеського національного економічного університету, та команди Boostar, G4 і Pride з КНЕУ ім. В. Гетьмана. Вітаємо переможців – команду G4 – студенток КНЕУ Катерину Фроленко, Анну Шамаріну, Ольгу Жданову і Ольгу Коротич! Команда-переможець представлятиме університет і Україну на глобальному фіналі CIMA GBC 2015 в м. Варшава у серпні.

IMG_1309

Дякуємо всім учасникам! A також висловлюємо щиру вдячність Інституту CIMA за організаційну підтримку конкурсу, а також нашим партнерам компаніям PwC, KPMG, Ernst&Young і Deloitte!

Детальніше